Hizmetler

Karayolu Taşımacılığı

C-2 belge yetkisine sahip UND üyesi olan firmamız Optimal - Maksim -Jumbo mega max ve kamyon römork 45 birimlik öz araç filosu ile Ortadoğu Tür ki cumhuriyetleri güçlü acente ağı ile ithalat ve ihracat komple ve parsiyel tır taşımalarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz adrese tam zamanında, sorunsuz ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır.

Avrupa ve Irak Parsiyel Taşıma

IRAK - İRAN SYR - DUBAİ LÜBNAN - ÖZBEKİSTAN KAZAKİSTAN TACIKİSTAN KIRGIZISTAN AZERBEYCAN -başta olmak üzere, tüm AVRUPA, TÜRKİYE CUMHURİYETİ ve BDT ÜLKELERİNE, bünyesinde bulunan 45 adet öz mal araç, dönemsel ihtiyaçlarına göre kiraladığı Türk ve Yabancı Bayraklı araçlar ile komple/ parsiyel yüklemelerde hizmet vermektedir.

Gümrükleme

Gümrükleme alanında, Deniz yolu, Hava yolu, Demir yolu. Gümrüksüz Depo, faaliyetlerine de başlamış, gelişen ve hızla değişen dünya ticaretine ayak uydurmak bilincini en basından hissetmiş bir firma olarak, kendi alanında güvenirliği ve prensipli çalışması ile haklı yerini almıştır. ithalat ve ihracat işlemleriniz kendi gümrükleme şirketimiz tarafından işlemlerimizi yapılır ve siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir hizmet vermeyi arzuluyoruz.